Dachy rynny elewacje blacha dachy rynny elewacje blacha dachy rynny elewacje blacha
WYŚLIJ PROJEKT DO WYCENY
Jaki jest koszt twojego dachu, rynien, elewacji czy obróbek? Wyślij nam swój projekt, a w oparciu o niego przygotujemy dla ciebie ofertę cenową. Bezpłatnie.

więcej

WYBIERAJ SPRAWDZONYCH WYKONAWCÓW
Stały kontakt ze szkoleniami, narzędziami i maszynami gwarantuje nam przewagę

więcej

Wpisz swój e-mail:


Polityka prywatności jest zbiorem informacji o zasadach zbierania i wykorzystywania informacji przy okazji zwiedzania przez użytkownika strony www.blacharzejakosci.pl

Zbierane informacje
Dane o użytkownikach zbieramy, kiedy wpisują się na Newsletter, rejestrują się w witrynie, odpowiadają na ankiety lub komunikują się z nami w inny sposób, np. pocztą elektroniczną. Podobnie jak na wielu innych witrynach internetowych, również na naszej używane są pliki cookie, służące do gromadzenia informacji o odwiedzinach na stronach. Informacje te są używane do analizowania statystyki odwiedzin oraz do dostosowania strony do potrzeb odwiedzających i poprawienia jej atrakcyjności.

Newsletter / listy mailingowe
Jeżeli nie zapisałaś(-eś) się na listę mailingową nie będziesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail. Subskrybenci, którzy nie są zainteresowani otrzymywaniem wiadomości e-mail mogą wypisać się z listy, postępując według instrukcji dołączonej do każdej wiadomości e-mail.

Zabezpieczanie danych
Stosujemy różnorodne środki ostrożności, aby zabezpieczyć twoje dane osobowe. Są one zabezpieczone w systemach komputerowych i dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób, posiadających odpowiednie prawa dostępu do tych systemów i zobowiązanych do zachowania tajemnicy. Zmiana danych osobowych użytkownika odbywa się na specjalnie chronionym serwerze.

Udostępnianie danych
Nie sprzedajemy ani w żaden inny sposób nie udostępniamy stronom trzecim, z wyłączeniem firm należących w całości do RHEINZINK, rozpoznawalnych danych osobowych użytkowników bez ich uprzedniego powiadomienia, z wyjątkiem sytuacji, jeżeli będzie to konieczne z punktu widzenia prawa.

Pytania i uwagi
Zachęcamy do zadawania pytań oraz zgłaszania uwag i problemów związanych z polityką ochrony danych. Prosimy o wszelkie uwagi związane z ochroną danych osobowych i innymi kwestiami wysyłając e-mail.


Copyright 2006 ©   RHEINZINK

Polityka prywatności